Spuštění nových stránek

Nový semestr – nový web!

Konečně jsme dokončili ohlášenou změnu webových stránek tak, aby pro vás byly přehlednější, jasnější a především užitečnější. Doufáme, že budete spokojeni a veškeré vaše nápady a připomínky uvítáme. Přeci jenom nikdo není dokonalý, takže se případně omlouváme za jakékoliv chybičky. Doufáme však, že bude vše fungovat jak má a budeme se moci soustředit jen na obsah, který vám chceme prostřednictvím našeho portálu přinášet.

Co je nového?

Prostřednictvím registrace na našich stránkách se můžete přihlašovat do svého konta. To by vám mělo usnadnit vyplňování přihlášek (už nebudete muset vše dokola vypisovat), přinést odměny pro registrované členy a využívat veškerý obsah webu bez potíží. V neposlední řadě s registrací samozřejmě můžete zažádat o zasílání Bulletinu.

Náš nový web se graficky až zase tolik nezměnil, především, abychom vám nebrali, na co jste byli zvyklí, ale rozdělili jsme ho do kategorií, které pro vás můžou být přínosné. To znamená, že v každé sekci dle odbornosti (v hlavičce nahoře) naleznete téma, které vás zajímá a v něm si již můžete procházet veškerým obsahem, aniž by vás rušila jiná tématika. Postupem času budou do každé oblasti zařazovány nové články a kategorie z dané oblasti, připraveno toho máme více než dost, tak doufáme, že bude na co se těšit!

Pokusili jsme se udělat přehlednější výběr kurzů, takže je nyní můžete třídit podle kategorie, lektorů nebo místa konání. Na tento semestr stále ještě neplánujeme místo konání našich kurzů opět jinde než v Praze, jako tomu bylo dříve (Olomouc, Ostrava, Brno), ale uvidíme, co přinese semestr příští. Kurzy také můžete hodnotit, stejně jako lektory a nebo přímo napsat svůj komentář, jak jste na kurzu byli spokojeni.

Pokud budete mít jakékoliv připomínky, budeme rádi, když nám dáte zpětnou vazbu.