Kontrolní listy k veřejným zakázkám

Kód: A/228
Termín: 15.05.2024
Čas konání: 9:00 - 13:30
Místo konání:
Praha (Senovážné nám. 23) nebo online (vyplňte v přihlášce požadovanou variantu)
Cena bez DPH: 2448,- Kč
Elektronická přihláška: ZDE
Přihláška (Word): ZDE
Číslo akreditace MVČR: AK/PV-683/2023

Kontrolní listy k veřejným zakázkám

NOVINKA – Kontrolní listy k veřejným zakázkám

Účastníkům kurzu budou představeny kontrolní listy, které jsou součástí metodiky používané ke kontrole veřejných zakázek. Na konkrétním kontrolním listu otevřeného řízení budou účastníci provedeni „krok za krokem“ kontrolou vzorové veřejné zakázky, která bude doplněna výkladem základních oblastí důležitých pro správné zadání veřejné zakázky.

Je předpokládána základní znalost zákona, kurz ale není vhodný pro experty na zadávání veřejných zakázek.

Pro koho je seminář určen:

  • pro zadavatele veřejných zakázek, kteří se chtějí seznámit s prací s kontrolním listem k VZ za účelem ověření a kontroly správnosti postupů ve vlastních zakázkách
  • pro kontrolory a auditory, poskytovatele dotací, které návodným způsobem kontrolní listy provedou náležitostmi, které by měla kontrolovaná veřejná zakázka splňovat

Základním cílem kurzu je, vytvořit si soubor otázek a odpovědí, které je možné uplatnit pro kontrolu veřejných zakázek, a to jak v případě kontroly postupu ve vlastních zadávacích řízeních nebo při kontrole zakázek příjemce dotace.

Co si představit pod kontrolním listem?

Kontrolní listy k veřejným zakázkám obsahují stovky otázek, které jednoduchým a věcným způsobem  směřují k hlavním zásadám, které má daný typ a druh veřejné zakázky splňovat. Seminář se zabývá konkrétními příklady k daným otázkám, jak odpovědi ověřovat, jak jednoduše sestavit základní strukturu kontrolované zakázky, aby se nám s kontrolním listem pracovalo co nejefektivněji.

Určení a předpokládané znalosti: Je předpokládána alespoň základní znalost zákona, kurz ale není vhodný pro experty na zadávání veřejných zakázek.

Forma konání - Prezenčně i online

V přihlášce prosím označte, na jakou formu semináře se hlásíte.

 

Komentáře

No Thoughts on Kontrolní listy k veřejným zakázkám

Leave A Comment