Zadávání veřejných zakázek od A do Z I. (2 dny) – včetně NOVELY 2023 (pouze online+záznam)

Kód: A/14
Termín: 6.11.2024
Čas konání: 6. a 7. 11. 2024 (2 dny)
vždy od 9,00 do 13,30

Místo konání:
ONLINE
Cena bez DPH: 5445,- Kč
Elektronická přihláška: ZDE
Přihláška (Word): ZDE
Číslo akreditace MVČR: AK/PV-55/2020 - "Zadávání veřejných zakázek od A do Z I."

POUZE ONLINE!

V tomto termínu je možné přihlášení pouze v online formě. Seminář nebude formou živého přenosu a přihlášením získáte i odkaz na záznam ze semináře.

Veřejné zakázky A-Z I.

CÍLEM PRVNÍHO KURZU ZE DVOU ČÁSTÍ KOMPLEXNÍHO VZDĚLÁNÍ V OBLASTI VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK JE ZAMĚŘIT SE NA ADMINISTRÁTORY, KTEŘÍ S VEŘEJNÝMI ZAKÁZKAMI SKUTEČNĚ TEPRVE ZAČÍNAJÍ, ÚČASTNÍCI KURZU TEDY UVIDÍ ZPŮSOB, JAK POSTUPOVAT PŘI ZADÁVÁNÍ VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, POKUD SE S TÍMTO PROCESEM SETKÁVAJÍ POPRVÉ.  

Nebo naopak zadáváte a potřebujete získat ucelené informace o aktuálním znění po Novele účinné od 16.7.23 a stručnou rekapitulaci všeho opravdu důležitého a chcete si znalosti o zadávání VZ jen osvěžit, připomenout nebo dostat ucelenou a komplexní prezentaci zákona? Nechte si na tomto kurzu předat vše, co jsme se dobrou praxí naučili, aniž byste museli studovat všechna stanoviska.

Také pokud se nezabýváte zadáváním veřejných zakázek, ale musíte často poskytovat podklady pro zadávací řízení, musíte o zadávacích řízeních rozhodovat jako starosta, radní, zastupitel nebo vedoucí zaměstnanec? Zdůvodnění podkladů těch, kteří vám je předkládají nebo je po vás vyžadují, jsou často protichůdná? Udělejte si vlastní představu. Není to tak obtížné, jak si možná myslíte.

Pro tuto část není vyžadována znalost problematiky veřejných zakázek a ani jejich postupů při zadávání. Školení je svým zaměřením tudíž cíleno na všechny začátečníky.  

Druhá část kurzu „Veřejné zakázky A-Z II.“ volně navazuje a je určena těm „zakázkářům“, kteří se každodenně věnují zadávání veřejných zakázek a potřebují si osvětlit jimi realizované úkony nebo chtějí zjednodušit svůj proces administrace veřejné zakázky, eventuálně těch, kteří absolvovali Veřejné zakázky A-Z I. nebo jiný kurz, který je seznámil se základy veřejných zakázek.

Obsah Veřejné zakázky A-Z I.:

  • Základní pravidla – začínáme zadávat veřejnou zakázku
  • Výchozí pravidla regulace veřejných zakázek
  • veřejná zakázka a druhy zadávacích řízení (co je to?)
  • zásady zadávání veřejných zakázek
  • předpokládaná hodnota veřejné zakázky
  • zadávací podmínky a průběh zadávacího řízení

Kromě teoretického seznámení s postupy podle zákona se tedy v rámci tohoto kurzu účastníci naučí praktické postupy přípravy v rámci jednotlivých zadávacích řízení, naučí se pohybovat v  zadávacím prostředí, které již není formálně členěno na postupy při otevírání obálek, posouzení podmínek pro účast a hodnocení, ale umožňuje zadavateli volit nejefektivnější postupy v nově vytvořeném komplexním prostoru od otevření obálek až do výběru nejvhodnější nabídky.    

V rámci tohoto kurzu je kladen důraz na praktické procvičení teorie a zvládnutí jednotlivých postupů a možností, které nabízí zákon v praxi. Součástí kurzu jsou i všechny potřebné vzory zákonem požadovaných dokumentů a odkazy na nejčastější chyby i na výkladovou praxi, to vše na základní úrovni.

 

Určení a předpokládané znalosti: Pro tuto část není vyžadována znalost problematiky veřejných zakázek a ani jejich postupů při zadávání. Kurz je svým zaměřením zacílen na všechny začátečníky.

Forma konání - Prezenčně i online

V přihlášce prosím označte, na jakou formu semináře se hlásíte.

 

Hodnocení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 Průměrné hodnocení5,00 z 5)
Loading...

Nezávazná rezervace

Nezávazná rezervace semináře
Rezervací se nezavazujete k platbě ani nenahrazuje závaznou objednávku.
Jméno a příjmení účastníka semináře, pokud není v době rezervace možné upřesnit, vyplňte jméno objednatele.
Organizace, za kterou je vytvářena NEZÁVAZNÁ REZERVACE.
Předpokládaný počet účastníků.
Pokud nám zanecháte telefonický kontakt, bude pro nás snadnější Vás kontaktovat v případě, že bude rezervaci potřeba potvrdit, prodloužit, zrušit nebo jinak upravit.
Pokud nám chcete něco sdělit nebo uplatnit kód slevy, zde máte prostor.

Komentáře

No Thoughts on Zadávání veřejných zakázek od A do Z I. (2 dny) – včetně NOVELY 2023 (pouze online+záznam)

Leave A Comment