Organizační informace

Online semináře

Pokud nebude možné, semináře pořádat v prezenční formě, nebo nebudete mít zájem o prezenční účast, vždy bude možnost online přenosu ve standardním (plánovaném) termínu.

Místo a čas konání kurzů:

 

Časový rozvrh: začátek kurzu je v 9,00 hod., ukončení kurzu je předpokládáno ve 13,30 hod. Během kurzu jsou dvě 10 - 15 minutové přestávky.

Občerstvení během prezenčního kurzu zajištěno.

Na kurzy je možné se přihlásit zasláním písemné přihlášky e-mailem, popř. elektronickou přihláškou přímo na našich stránkách www.cmud.cz, kde naleznete také k uvedeným kurzům více podrobností.

Brno
Olomouc
Ostrava

Místo konání:

V současném semestru se všechny naše kurzy (pokud není uvedeno jinak) konají v Praze na Senovážném nám. 23. Hlavní vchod do celého komplexu je ze Senovážného náměstí 23. Areál je snadno přístupný všemi druhy MHD - metrem buď na nám. Republiky, nebo na Hlavní nádraží. Vlakem na Hlavní nádraží, nebo na Masarykovo nádraží, tramvají na stanici Hlavní nádraží Jindřišská (pod Jindřišskou věží). Pro příjezd automobilem je nejvhodnější parkování na hlídaném parkovišti přímo na Senovážném náměstí pod Jindřišskou věží proti budově ČSOB, nebo na parkovišti Hlavní nádraží, pěšky vše do 5 minut chůze. Více informací u konkrétního místa konání - Praha (viz výše).

Další podrobnosti najdete na: www.smosk-kcentrum.cz.

Organizační pokyny:

Organizační pokyny a faktury na obsazené kurzy jsou rozesílány několik dnů před termínem konání příslušného kurzu či semináře.
Ohledně faktur se obracejte na náš e-mail nebo našeho organizačního pracovníka viz. KONTAKT.

Součástí ceny kurzu jsou učební materiály (včetně prezentace s doprovodnými dokumenty, vztahujícími se zákony a předpisy, vzory a výkladovými stanovisky na CD nebo rozesílané e-mailem nebo umístěné na www) a malé občerstvení. V případě vícedenních kurzů není v ceně kurzu zahrnuto ubytování.