Online semináře

Proč online semináře?

Nemusíte odkládat vzdělávání

Současná situace není nakloněná prezenčnímu vzdělávání, ale online přenos je možnost, jak neodkládat to, co je tolik důležité - rozvoj vlastních dovedností a vědomostí!

Bezpečí na prvním místě

Účastnit se můžete z bezpečné vzdálenosti, s nikým se nepotkáte, s nikým nemusíte sedět u stolu celý den a můžete tak chránit svoje zdraví i lidi ve vašem okolí, se kterými se setkávate.

Vyšší komfort

Můžete být v kanceláři, v zasedačce vaší organizace nebo sledovat potřebné informace z pohodlí gauče přímo doma, ať už jste na home office, izolaci nebo se staráte o své školáky.

Jak to celé funguje?

Bez instalací

Nemusíte si do počítače nic instalovat, stačí jednou kliknout na odkaz k semináři, zadat jméno a připojit se k ostatním!

Nic Vás nezastaví

Rozdílů mezi prezenčním a online není mnoho - můžete pokládat dotazy na přímo (pomocí mikrofonu) nebo je psát do chatu. Dotazy můžete posílat i před a po konání semináře.

Podpora před i po

Materiály pošleme předem elektronicky a budete je mít k ruce. Osvědčení obdržíte po konání poštou, nebo je můžeme nascanovat elektronicky. Před seminářem jsme k dispozici, pokud budete chtít udělat zkušební hovor, pomoct s technickým dotazem nebo zodpovědět jiné otázky ke konání.

Všechny aktuálně vypsané semináře jsou i ve variantě online!

Při přihlášení stačí v poznámce uvést, že preferujete online formu.

Vysílání probíhá prostřednictvím webových stránek - webmeeting

Na těchto stránkách naleznete veškeré technické informace, videonávody a také zkušební vstup do vysílání.

Webmeeting

vše co potřebujete vědět