Co nám covid dal?

Co nám covid dal?

Je toho mnoho, na co se dá postěžovat, nebudeme se tvářit, že si občas nezanadáváme, ale pravda je, že se v současné situaci dají najít pozitiva. Děkujeme všem za spolupráci a podporu v novém fungování v rámci online prostředí, a když už to takto, především díky Vám funguje, navrhujeme vám další, souběžné a nové pojetí vzdělávání.
Chcete se něco naučit a už Vás nebaví, když jsou vám nabízena obecná témata, která popisují řešení, ale ve skutečnosti ještě potřebujete konkrétní postup, konkrétní příklad, prostě „jak se to dělá“?
Nový koncept bude postavený na konkrétních příkladech, rozdělen do krátkých videí, které bude možné zpětně přehrát, takže nebudete odkázaní na konkrétní termín.
Tématem prvního z těchto konceptů jsou VEŘEJNÉ ZAKÁZKY.

Jak to tedy vlastně bude fungovat?

Nastavíme konkrétní příklad, zadání, pro které bude potřeba připravit a uskutečnit výběrové řízení. V těchto krátkých a tematicky rozdělených videích budeme postupovat krok za krokem tak, jak se s problémy setkáváme při administraci zakázky, budeme myslet i na skutečné problémy, které z dané situace mohou vzejít, a nabídneme vám, jak je v praxi řešit.
Od Vás teď potřebujeme slyšet, jak chcete témata připravit tak, aby Vám to vyhovovalo.

Pokud budete mít pět minut, zapojte se do našeho průzkumu.

Po dokončení vybereme tři z Vás, kteří si budou moct vybrat z jakéhokoliv semináře a absolvovat ho zdarma, včetně těch připravovaných.

Jak nastavit novou formu vzdělávání
V připravovaných videích se chystáme zaměřit především na situace, které v praxi nastávají, a jak je řešit. Například, co když udělám chybu v zadávací dokumentaci, když obdržím námitky, jak změnit lhůty v případě, že zasáhnu do průběhu ZŘ, co když se mi nikdo nepřihlásí, co když udělám administrativní chybu, kde a které části kontrolovat, abychom chybám předešli, jak ukončit ZŘ apod.). Napadá Vás, na co byste se chtěli zaměřit, které části jsou pro Vás nejobtížnější na převedení do praxe?
Vaše nápady a připomínky nám hodně pomohou.
Tři z respondentů oceníme kurzem zdarma dle Vašeho výběru.