Mimořádná opatření – ONLINE SEMINÁŘE

ONLINE VERZE SEMINÁŘE.

Informace k přenosu: Jedná se o živý přenos ze semináře. Doba trvání je upravena od 9:00 do 13:30.

Pro účastníky online kurzu je možnost kladení dotazů či interakce prostřednictvím online chatu, v případě, že to bude možné, mohou v určené době i vstoupit do přenosu. Zároveň je možné před i po konání semináře zasílat konkrétní dotazy (vaše případy, kazuistiky) na e-mail info@cmud.cz.

Online přenosy vyžadují z Vaší strany pouze minimální technické zajištění (připojení k internetu, možnost poslechu zvuku – sluchátka, reproduktory), není potřeba instalace žádné aplikace, můžete se připojit i přes webové rozhraní. (webové rozhraní je možné pouze z počítače, z mobilního telefonu či tabletu je možné sledovat při instalaci aplikace Skype).

Minimálně den před konáním obdržíte odkaz na daný přenos a další podrobné informace. Již v době před konáním kurzu je možné v případě potřeby navázat individuální zkušební přenos pro ověření kvality a technických požadavků.

S veškerým technickým zajištěním jsme ochotni asistovat. Před konáním semináře Vám bude zaslán odkaz a veškeré potřebné informace, v případě potřeby využijte telefonní kontakt +420 724 269 919 nebo e-mail info@cmud.cz.

Nenechte si ujít:

Online seminář: Novela k zákonu o zadávání veřejných zakázek

Hodnocení online seminářů:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (12 Průměrné hodnocení4,33 z 5)
Loading...

Komentáře

Čeho se týká Váš komentář nebo dotaz.
Pokud chcete, uveďte své jméno nebo organizaci.
Pokud chcete, abychom s Vámi nadále zůstali v kontaktu, uveďte svůj e-mail.