Online semináře: Rozhodování o poskytování dotací financovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů

Kód: B/23
Termín: 25.11.2020
Čas konání: 9:00 - 13:00
Místo konání:
Praha
Cena bez DPH: 1275,- Kč
Elektronická přihláška: ZDE
Přihláška (Word): ZDE
Číslo akreditace MVČR:

Rozhodování o poskytování dotací financovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů

ONLINE VERZE SEMINÁŘE. 

Informace k přenosu: Jedná se o živý přenos ze semináře. Pro účastníky online kurzu je možnost kladení dotazů či interakce prostřednictvím online chatu, v případě, že to bude možné, mohou v určené době i vstoupit do přenosu.

Online přenosy vyžadují z Vaší strany pouze minimální technické zajištění (připojení k internetu, možnost poslechu zvuku - sluchátka, repoduktory), není potřeba instalace žádné aplikace, můžete se připojit i přes webové rozhraní. (webové rozhraní je možné pouze z počítače, z mobilního telefonu či tabletu je možné sledovat při instalaci aplikace Skype)

S veškerým technickým zajištěním jsme ochotni asistovat. Před konáním semináře Vám bude zaslán odkaz a veškeré potřebné informace, v případě potřeby využijte telefonní kontakt +420 724 269 919.

Obsah standardního semináře, který bude přenášen:

Kurz účastníky provede základní úpravou poskytování dotací z Evropských strukturálních a investičních fondů v České republice, a to od okamžiku podání žádosti do okamžiku ukončení správního řízení. Účastníci budou seznámeni se základní zákonnou úpravou a upozorněni na příslušnou judikaturu, která dala impuls k novelizaci právních předpisů. Lektoři rovněž účastníkům představí metodickou úpravu dané oblasti. Jednotlivé části řízení budou ilustrovány na příkladech. Po absolvování kurzu budou mít účastníci znalosti o procesu poskytování dotací z ESIF fondů v ČR ve vazbě na základní právní a metodickou úpravu a budou schopni příslušné předpisy aplikovat ve své pracovní činnosti.

  • Kurz účastníky provede základní úpravou poskytování dotací z Evropských strukturálních a investičních fondů v České republice, a to od okamžiku podání žádosti do okamžiku ukončení správního řízení.
  • Účastníci budou seznámeni se základní zákonnou úpravou a upozorněni na příslušnou judikaturu, která dala impuls k novelizaci právních předpisů.
  • Lektoři rovněž účastníkům představí metodickou úpravu dané oblasti.
  • Jednotlivé části řízení budou ilustrovány na příkladech.
  • Po absolvování kurzu budou mít účastníci znalosti o procesu poskytování dotací z ESIF fondů v ČR ve vazbě na základní právní a metodickou úpravu a budou schopni příslušné předpisy aplikovat ve své pracovní činnosti.

Hodnocení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím zde nejsou žádná hodnocení, buďte první!)
Loading...

Lektor: Mgr. Martin Fatura

Lektor: Mgr. Martin Strakoš

Podobné semináře:

Nezávazná rezervace

Nezávazná rezervace semináře
Rezervací se nezavazujete k platbě ani nenahrazuje závaznou objednávku.
Jméno a příjmení účastníka semináře, pokud není v době rezervace možné upřesnit, vyplňte jméno objednatele.
Organizace, za kterou je vytvářena NEZÁVAZNÁ REZERVACE.
Předpokládaný počet účastníků.
Pokud nám zanecháte telefonický kontakt, bude pro nás snadnější Vás kontaktovat v případě, že bude rezervaci potřeba potvrdit, prodloužit, zrušit nebo jinak upravit.
Pokud nám chcete něco sdělit nebo uplatnit kód slevy, zde máte prostor.

Komentáře

No Thoughts on Online semináře: Rozhodování o poskytování dotací financovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů

Leave A Comment