Online semináře: Kontrola veřejných zakázek

Kód: A/24
Termín: 19.11.2020
Čas konání: 9,00 – 15,00
Místo konání:
Praha, K-Centrum SMOSK,
Senovážné náměstí 23
Cena bez DPH: 1175,- Kč
Elektronická přihláška: ZDE
Přihláška (Word): ZDE
Číslo akreditace MVČR: AK/PV-287/2018 - "Kontrola veřejných zakázek"

Kontrola veřejných zakázek

ONLINE VERZE SEMINÁŘE. 

Informace k přenosu: Jedná se o živý přenos ze semináře. Pro účastníky online kurzu je možnost kladení dotazů či interakce prostřednictvím online chatu, v případě, že to bude možné, mohou v určené době i vstoupit do přenosu.

Online přenosy vyžadují z Vaší strany pouze minimální technické zajištění (připojení k internetu, možnost poslechu zvuku - sluchátka, repoduktory), není potřeba instalace žádné aplikace, můžete se připojit i přes webové rozhraní. (webové rozhraní je možné pouze z počítače, z mobilního telefonu či tabletu je možné sledovat při instalaci aplikace Skype)

S veškerým technickým zajištěním jsme ochotni asistovat. Před konáním semináře Vám bude zaslán odkaz a veškeré potřebné informace, v případě potřeby využijte telefonní kontakt +420 724 269 919.

Obsah standardního semináře, který bude přenášen:

KURZ SEZNAMUJE ÚČASTNÍKY S KONTROLNÍMI POSTUPY VYUŽÍVANÝMI PŘI KONTROLE VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK V PROJEKTECH SPOLUFINANCOVANÝCH ZE ZDROJŮ EU.

Účastníkům kurzu budou představeny kontrolní listy využívané pro kontrolu veřejných zakázek v rámci operačních programů. Na konkrétním kontrolním listu zjednodušeného podlimitního řízení (ZPŘ) budou účastníci provedeni „krok za krokem“ kontrolou vzorové veřejné zakázky, která bude doplněna výkladem základních oblastí důležitých pro správné zadání veřejné zakázky – zejm. vymezení předmětu zakázky, stanovení předpokládané hodnoty zakázky, volba režimu a druhu zadávacího řízení, vymezení zadávacích podmínek zakázky, stanovení požadavků na kvalifikaci, vymezení způsobu hodnocení nabídek, změnám závazku ze smlouvy na plnění zakázky. Jako součást semináře bude také představen způsob posuzování zásad 3E – efektivního, účelného a hospodárného vynakládání veřejných prostředků při kontrole veřejných zakázek. Alespoň v základních rysech pak bude znázorněn systém uplatňování finančních oprav při zjištěném pochybení při zadávání veřejných zakázek v rámci operačních programů. V celém průběhu semináře budou prezentovány příklady dobré a špatné praxe a bude poskytnut dostatečný prostor pro dotazy účastníků.

Obsah:

  • Úvod
  • Představení kontrolních listů VZ využívaných v rámci operačních programů
  • Provedení kontrolním listem ZPŘ „krok za krokem“
  • doplňující výklad základních oblastí VZ (předmět, kvalifikace, hodnocení…)
  • Zásady uplatňování finančních oprav v rámci operačních programů
  • Dotazy účastníků a závěr

Určení a předpokládané znalosti: Pro účast na kurzu je vhodná částečná znalost zákona o zadávání veřejných zakázek. Kurz je učen pro mírně pokročilé a specialisty (zkušené zadavatele).

Hodnocení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím zde nejsou žádná hodnocení, buďte první!)
Loading...

Nezávazná rezervace

Nezávazná rezervace semináře
Rezervací se nezavazujete k platbě ani nenahrazuje závaznou objednávku.
Jméno a příjmení účastníka semináře, pokud není v době rezervace možné upřesnit, vyplňte jméno objednatele.
Organizace, za kterou je vytvářena NEZÁVAZNÁ REZERVACE.
Předpokládaný počet účastníků.
Pokud nám zanecháte telefonický kontakt, bude pro nás snadnější Vás kontaktovat v případě, že bude rezervaci potřeba potvrdit, prodloužit, zrušit nebo jinak upravit.
Pokud nám chcete něco sdělit nebo uplatnit kód slevy, zde máte prostor.

Komentáře

No Thoughts on Online semináře: Kontrola veřejných zakázek

Leave A Comment