Online seminář: Rozpočtová pravidla se zaměřením na hospodaření organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací a související otázky

Kód: B/14
Termín: 11.12.2020
Čas konání: 9:00 - 15:00
Místo konání:
Cena bez DPH: 1235,- Kč
Elektronická přihláška: ZDE
Přihláška (Word): ZDE
Číslo akreditace MVČR:

Rozpočtová pravidla se zaměřením na hospodaření organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací a související otázky

ONLINE VERZE SEMINÁŘE. 

Informace k přenosu: Jedná se o živý přenos ze semináře. Pro účastníky online kurzu je možnost kladení dotazů či interakce prostřednictvím online chatu, v případě, že to bude možné, mohou v určené době i vstoupit do přenosu.

Online přenosy vyžadují z Vaší strany pouze minimální technické zajištění (připojení k internetu, možnost poslechu zvuku - sluchátka, repoduktory), není potřeba instalace žádné aplikace, můžete se připojit i přes webové rozhraní. (webové rozhraní je možné pouze z počítače, z mobilního telefonu či tabletu je možné sledovat při instalaci aplikace Skype)

S veškerým technickým zajištěním jsme ochotni asistovat. Před konáním semináře Vám bude zaslán odkaz a veškeré potřebné informace, v případě potřeby využijte telefonní kontakt +420 724 269 919.

Obsah standardního semináře, který bude přenášen:

KURZ SEZNAMUJE S PRÁVNÍ ÚPRAVOU HOSPODAŘENÍ ORGANIZAČNÍCH SLOŽEK STÁTU S STÁTNÍCH ORGANIZACÍ.

Cílovou skupinou jsou zejména pracovníci ekonomických útvarů organizačních složek státu a státních příspěvkových organizací. Seminář by mohl být vhodný i pro kontrolní pracovníky a právníky v organizačních složkách státu a státních příspěvkových organizací.

Obsah:

  • Úvod
  • Poskytování dotací ze státního rozpočtu.
  • Hospodaření organizačních složek státu.
  • Hospodaření státních příspěvkových organizací.
  • Rozpočtová opatření.
  • Porušení rozpočtové kázně.

Určení a předpokládané znalosti: Zaměstnanci organizačních složek státu a státních příspěvkových organizací. Předchozí zkušenosti s tématem nejsou nutné. Kurz je určen i pro začátečníky.

Hodnocení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím zde nejsou žádná hodnocení, buďte první!)

Loading...

Nezávazná rezervace

Nezávazná rezervace semináře
Rezervací se nezavazujete k platbě ani nenahrazuje závaznou objednávku.
Jméno a příjmení účastníka semináře, pokud není v době rezervace možné upřesnit, vyplňte jméno objednatele.
Organizace, za kterou je vytvářena NEZÁVAZNÁ REZERVACE.
Předpokládaný počet účastníků.
Pokud nám zanecháte telefonický kontakt, bude pro nás snadnější Vás kontaktovat v případě, že bude rezervaci potřeba potvrdit, prodloužit, zrušit nebo jinak upravit.
Pokud nám chcete něco sdělit nebo uplatnit kód slevy, zde máte prostor.

Komentáře